Psycholog. Terapeuta. Człowiek z wielką charyzmą i umiejętnością̨ przekazywania ważnej wiedzy w nietuzinkowy sposób.

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale Psychologia Stosowana. I choć́ od zawsze wiedziała, że psychologia to jej powołanie, same studia nie były drogą usłaną różami, ale były potężną walką z samą sobą i próbą odnajdowania swojej drogi.

Pracuje w nurcie TSR, co oznacza terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, ale najbliższa jej sercu od zawsze była psychologia humanistyczna.

Uwielbiana przez rodziców za nieszablonowe podejście. Jej słynne już wykłady „Normy, zasady i konsekwencje” zna każdy rodzic, który choć raz zetknął się̨ z jej filozofią, bo jak podkreśla, dziecko, które sprawia problemy, to dziecko, które nie czuje się̨ bezpiecznie, a dziecko które czuje się bezpiecznie, to takie któremu rodzic wyznacza granicę. Mimo, że rodzice to jej najwięksi fani, zawsze najbardziej leży jej na sercu dobro dziecka.

Ale nie tylko dzieci to istoty, których losem przejmuję się̨ „Ciocia Sabina”. Jest bowiem znaną miłośniczką̨ czworonogów i działaczką na rzecz ich lepszego traktowania. Sama posiada kota Ryszarda, który jako pupil medialnej osobowości, sam już kilka razy miał szansę zabłysnąć́ na tak zwanych „livach”, które prowadziła.

Prócz działalności terapeutycznej w gabinecie, w którym przyjmuję pacjentów mniejszych i większych, prowadzi liczne warsztaty edukujące rodziców, a także „Warsztaty Rozwojowe” dla kobiet, które w ostatnim czasem szturmem zawojowały serca sądeckich kobiet.

A to dopiero początek…