Warsztaty rozwojowe dla kobiet zrodziły się z potrzeby serc wielu pacjentek, które często w Gabinecie mówiły o tym, że czują się byle jakie, nie ważne. Kobiety, matki i nie matki opowiadały historie pełne samotności i smutku.

Co było ich częścią wspólną? Brak wiary w siebie!

Dawno wyrzucone, zakopane, zapomniane marzenia, pragnienia i potrzeby przekształciły się w szarą codzienność.

Ja mówię temu NIE! Wiem, że można być szczęśliwą, spełnioną i wolną kobieta.

Wiem i mam zamiar udowodnić to każdej kobiecie, która tylko będzie chciała rozpocząć pracę nad sobą. Być może rzuciłam się na głęboką wodę, ale powiedziałam zrobię to, a przynajmniej spróbuje.

Warsztaty Rozwojowe? Często słyszałam, że  ze nikt nie przyjdzie, bo na co to komu? Są ważniejsze sprawy, ale …przyszły i jest ich coraz więcej, co tylko potwierdza moja diagnozę, że kobiety w Polsce się nie doceniają! Wciąż mamy dla siebie więcej pretensji niż łaski. Jesteśmy dla siebie największymi katami i oprawcami. To nie inni robią nam złe rzeczy…to my sobie je robimy. Dlatego zgodnie z hasłem w moim gabinecie „Zmiana zaczyna się od Ciebie” przestań obwiniać świat i innych za wszystko co Ci w życiu zdarza. Weź byka za rogi i zrób chociaż jeden mały krok. Zmień jedną maleńką rzecz. Przyjdź na warsztaty! Warsztaty zmieniają Ciebie, a Ty możesz wpłynąć na zmianę w Twoim domu, rodzinie, związku. Warsztaty są szansa na prawdziwe życie, w zgodzie ze sobą i światem!

Opinie uczestniczek poprzednich edycji warsztatów:

„Bałam się iść na te warsztaty, bałam się siebie samej i tego co Sabina we mnie odkryje. Nie mówiąc już o innych uczestniczkach. I dostałam pranie mózgu, którego potrzebowałam i wiarę w siebie która zaczęła kiełkować. Uświadomiłam sobie że nie jestem pępkiem świata i nie tylko ja mam problemy z którymi muszę się zmierzyć. Dostałam lekcję wiary w siebie, wsparcia od innych uczestniczek i poczułam, że mogę i potrafię o siebie zawalczyć”.
Gosia – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych

„Wewnętrznie wiedziałam, że nadszedł już czas na zmianę. Jeszcze do końca nie wiedziałam jaką, ale coś musiałam zrobić. Zobaczyłam wydarzenie: Warsztaty Rozwojowe dla Kobiet… i pojechałam. Dziś wiem, że to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Fantastyczne dziewczyny. Doświadczona prowadząca, której możesz zaufać i puścić sznurki które Cię zatrzymują i blokują. Dziś wspólnie z innymi uczestniczkami czujemy, że to było bardzo ważne dla każdej z nas. Jesteśmy dalej razem, idziemy dalej ….. dołącz do nas, zawalcz o SIEBIE. Teraz lub…… kiedyś? TERAZ!”
Agata – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych

„Setki wątpliwości rodzących się w głowie gdy usłyszałam o warsztatach. Wewnętrznie czułam, że bardzo tego potrzebuje, ale sama przed sobą chciałam to ukryć… W końcu – zrobiłam to!
Zapisałam się – przestając myśleć, poszłam za ciosem, zaufałam sobie choć bardzo się bałam.
Przyszedł dzień warsztatów, poszłam, usiadłam z kamienną miną i całym wachlarzem obronnych zachowań perfekcyjnie wypracowanych przez lata.
Choć cała sobą chciałam z stamtąd uciec wiedziałam, że to właściwe miejsce, właściwy czas i właściwe osoby. Mimo olbrzymiego strachu zostałam – cała zdrętwiała, przykuta do stołka, ale … ZOSTAŁAM! Dzięki wsparciu Sabiny, cudownej grupy i dziewczyn ZOSTAŁAM!
Dziś już wiem i czuję, że mogę, nie muszę. Że warto walczyć o siebie. Że zasługuję. Że nie muszę być idealna. Że nie muszę dawać rady sama”.
Agnieszka – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych