Warsztaty Rozwoju Osobistego

To już IV edycja! Warsztaty, które zmieniają życie na stałe zagościły w naszym eventowym kalendarzu i podbiły wasze serca. Dlaczego? Bo to szansa by poznać siebie. By zagłębić się w mechanizmy, które nami kierują. By stać bardziej wyrozumiałą, empatyczną, asertywną i pewną siebie osobą. Po prostu by polubić w końcu siebie i swoje życie. To niedoskonałe, czasem pełne głęboko skrytych żali, pretensji i zadr, które potrafią skutecznie przysłonić to co w nas piękne i wyjątkowe.

EDYCJA WYJĄTKOWA bo wzbogacona o pracę nad sferą zewnętrzną!

Podczas 4 spotkań i ponad 10 godzin pracy nad sobą podejmiesz próbę walki o:

  •  wyższe poczucie własnej wartości
  • wgląd w siebie
  • usłyszenie tego co głęboko skryte i zapomniane
  • możliwość przepracowania traum i lęków i uwolnienia się od nich
  • nowe zdefiniowanie siebie - w sferze myśli i słów (nauczysz się myśleć i mówić o sobie dobrze)
  • pracę nad świadomą stylizacją, czyli procesem który pozwoli Ci zrozumieć, docenić i właściwie wykorzystywać walory swojej urody

 Pamiętaj! Zmiana zawsze zaczyna się od Ciebie!

Jak to zrobisz?

Oczywiście z moją pomocą i z pomocą nauki jaką jest psychologia człowieka. Podczas warsztatów bazuje na elementach terapii grupowej, wykorzystując do tego szereg ćwiczeń psychologicznych, które pomogą Ci uporządkować nieprzepracowane tematy, lęki i blokady. A to dopiero początek...

W swojej pracy wykorzystuje TYLKO czystą naukę, nie znajdziesz tu szarlatańskich czarów, rytuałów czy wmawiania Ci, że możesz wszystko.

NIESPODZIANKA

Ta edycja jest niezwykła - oprócz części psychologicznej i terapeutycznej, ostatnie spotkanie ( 2,5 h) poświęcimy na pracę nad sferą zewnętrzną, czyli świadomą stylizacją. Czym jest świadoma stylizacja? To proces, który pomaga zrozumieć, docenić i nauczyć się właściwie  korzystać z możliwości swojej naturalnej urody. Pierwszy krok w tym procesie to analiza kolorystyczna i zdefiniowanie swoich kolorów.

Warsztaty z kreacji stylu i wizerunku poprowadzi nieszablonowa kobieta! Jak sama o sobie mówi, fanatyczka pięknych butów, ubrań, wnętrz, a przede wszystkim miłośniczka kobiet, co to o ich lepsze poczucie własnej wartości walczy na co dzień - Ewa Berdychowska.

PSSST !

Spiesz się bo miejsc jest tylko 20!

To już IV edycja! Uczestniczki trzech poprzednich to dziś inne kobiety, rozwijające swoje pasje i biznesy - nie wierzysz? Posłuchaj tego:

Co mogę powiedzieć o warsztatach? To były cztery najwspanialsze i najbardziej owocne spotkania w moim życiu.  A już mam trochę lat. Bałam się tego pierwszego spotkania, am się kobiet, które spotkam -  być może będą mnie znać - myślałam. Po pierwszym spotkaniu, oswojeniu się i zapoznaniu poczułam ulgę. Dzięki Sabince i wszystkim wspaniałym Kobietom poczułam w sobie nowe możliwości oraz SIŁĘ do walki o Siebie i swoją godność a co za tym idzie mam nadzieje, że lepszą przyszłość. Okazało się, że wiele kobiet miało lub ma podobne do moich doświadczenia, dzięki czemu jeszcze bardziej się otworzyłam.

Justyna – uczestniczka III edycji Warsztatów Rozwojowych

Bałam się iść na te warsztaty, bałam się siebie samej i tego co Sabina we mnie odkryje. Nie mówiąc już o innych uczestniczkach. I dostałam pranie mózgu, którego potrzebowałam i wiarę w siebie która zaczęła kiełkować. Uświadomiłam sobie że nie jestem pępkiem świata i nie tylko ja mam problemy z którymi muszę się zmierzyć. Dostałam lekcję wiary w siebie, wsparcia od innych uczestniczek i poczułam, że mogę i potrafię o siebie zawalczyć”.
Gosia – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych

“Wewnętrznie wiedziałam, że nadszedł już czas na zmianę. Jeszcze do końca nie wiedziałam jaką, ale coś musiałam zrobić. Zobaczyłam wydarzenie: Warsztaty Rozwojowe dla Kobiet… i pojechałam. Dziś wiem, że to najlepsza decyzja, jaką mogłam podjąć. Fantastyczne dziewczyny. Doświadczona prowadząca, której możesz zaufać i puścić sznurki które Cię zatrzymują i blokują. Dziś wspólnie z innymi uczestniczkami czujemy, że to było bardzo ważne dla każdej z nas. Jesteśmy dalej razem, idziemy dalej ….. dołącz do nas, zawalcz o SIEBIE. Teraz lub…… kiedyś? TERAZ!”
Agata – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych

„Setki wątpliwości rodzących się w głowie gdy usłyszałam o warsztatach. Wewnętrznie czułam, że bardzo tego potrzebuje, ale sama przed sobą chciałam to ukryć… W końcu – zrobiłam to! Zapisałam się – przestając myśleć, poszłam za ciosem, zaufałam sobie choć bardzo się bałam. Przyszedł dzień warsztatów, poszłam, usiadłam z kamienną miną i całym wachlarzem obronnych zachowań perfekcyjnie wypracowanych przez lata. Choć cała sobą chciałam z stamtąd uciec wiedziałam, że to właściwe miejsce, właściwy czas i właściwe osoby. Mimo olbrzymiego strachu zostałam – cała zdrętwiała, przykuta do stołka, ale … ZOSTAŁAM! Dzięki wsparciu Sabiny, cudownej grupy i dziewczyn ZOSTAŁAM!
Dziś już wiem i czuję, że mogę, nie muszę. Że warto walczyć o siebie. Że zasługuję. Że nie muszę być idealna. Że nie muszę dawać rady sama”.
Agnieszka – uczestniczka I edycji Warsztatów Rozwojowych

Jak się zapisać?

Wystarczy, że klikniesz w przycisk powyżej "ZAPISZ SIĘ TERAZ" i opłacisz udział w warsztatach. W mailu zwrotnym dostaniesz login i hasło, które zagwarantują Ci miejsce w warsztatach.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego bloga, gdzie zawsze znajdziesz bardzo ciekawe przemyślenia związane z wychowaniem dzieci i młodzieży.